RSS
poniedziałek, 09 sierpnia 2010
Połączenia

Wybrałam szablon który użyłam na tym blogu ze względu na ... nazwę. Naprawdę. Wiem że to dziwne wybierać jak blog ma WYGLĄDAĆ po jego NAZWIE, ale no cóż, spodobało mi się na tyle że trudno. Nazwa ta to Connections, czyli jakby nie próbować przetłumaczyć - połączenia.

A ja uwielbiam łączyć :-) Właściwie z tego względu chyba jestem uzależniona od Internetu. Internet to nic innego jak wiele wiele połączeń w jednym wielkim splocie informacji. Czy to nie piękne? ;-)

Moja fascynacja tym jak sieć jest połączona pogłębiła się wraz z obsesją na punkcie stron internetowych i wyszukiwarek. Jestem mianiakalną czytelniczką SEO Book, bloga prowadzonego przez Arona Walla. Inną perełką której nie mogę sobie odpuścić jest Blogstorm.

No i potem jest cała wataha miejsc, które śledzę mniej lub bardziej uważnie (w każdym razie siedzą w moim czytniku RSS) i są to oczywiście Seo Moz oraz Seo Gold Coast. Wchodzę też czasami (ale już coraz rzadziej) na blog seo Matta Cuttsa. Niestety coraz częściej wydaje mi się że gość po prostu powtarza się w kołko i mówi te same nudy. Niby ma być głównym przedstawicielem informacyjnego ramienia Google, ale na miejscu Brina i Pagea chyba bym go zwolniła. Albo przynajmniej przesunęła do innego działu ;-)))

 

05:35, alabeksalala
Link Dodaj komentarz »
Archiwum